Interpretacja badań w kierunku toxoplazmozy, cytomegalii i różyczki

Witam, planuję zajść w ciążę i zrobiłam wstępne badania odnośnie toxoplazmozy, cytomegalii i różyczki. Bardzo proszę o ich interpretacje, czy wszystko jest ok i nie ma przeciwwskazań do starania się o dzidziusia? oto wyniki badań : toxoplazmoza igG 14.4 toxoplazmoza igM 0.09 różyczka igG 51.1 CMV igG 0.5 CMV igM 0.22 podane wyniki przedstawione sa w jednostkach IU/ml. pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani referencyjnych norm, które pozwoliłyby zinterpretować wyniki. Sugeruję zatem, by wyniki ocenił specjalista ginekolog.