Interpretacja badań zrobionych w 2. dniu cyklu

Proszę o interpretację wyników badania poziomu hormonów zrobionych w 2 dniu cyklu. Od 1,5 roku, bezskutecznie staramy się z mężem o dziecko. TSH 1,04 (0,27 - 4,2) fT4 1,21 fT3 2,9 antyTPO 7,33 LH 9,28 FSH 8,23 Estradiol 62,76 Prolaktyna 22,31 Progesteron 0,583 Testosteron 0,111 Nie mam części lewego jajnika, ponieważ miałam wyciętą torbiel. Jakie badania w drugiej kolejności powinnam zrobić, aby w pełni zdiagnozować problem? Czy AMH jest przydatne i czy mogę zrobić je w ramach NFZ?

Witam,
jeżeli starają się Państwo już 1,5 roku można rozszerzyć diagnostykę niepłodności o badania obrazowe drożności jajowodów oraz badanie nasienia.
Proszę zgłosić się do ginekologa.