Interpretacja badania chłoniaka Hodgkina

Bardzo prosz. interp. badania . Stan Po 8 cykl ABVD Kl piers: widocz. ogniskowe pobudzen metab. wnęki praw (SUV6,0) bez powięk. węz chł. Wprzedn śródp. masa węzł 35x17mm. Wprzyleganiu do wyrostka poprzecz L2 Postronie lew zwapninie w mięśn. zdyskretnym pob. metab (SUV3,1) o Charakt. odczyn. Pktref: Łuk Aorty (MBPS) SUV1,7 Praw Pł Wątr. SUV 2,5 wnios: Obraz PETCT odpowiada prawie całkow. regresji. metab. chłoniaka W węzł. chłon. nadprzepon. Utrzymuje się ognisk. pobudz. praw wnęki, stacjonar Wporówn Do Bad. wyjściow. o niejednozn charakt.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wymaga odniesienia do poprzednich wyników badań. Oceny powinien dokonać lekarz prowadzący.