Interpretacja badania morfologicznego w ciąży

Mam 25 lat, jestem w 5 miesiącu ciąży. Leukocyty 7,1, erytrocyty 3,78, hemoglobina 11,6,  hematokryt35,0%, mcv 92,6, mch 30,7, mchc 33,1, płytki krwi 204, lym 24,4%, mxd 6,1%, neut 69,5%, rdw-sd 45,6, rdw-cv 12,75%, pdw 11,6, mpv 9,3, p-lcr 19,8%. Mocz: ph 6,5, leukocyty 25,0, azotyny - negatywny, białko - negatywny. cukier - norma, ciała ketonowe - negatywny, urobilinogen - norma, bilirubina - negatywny, erytrocyty 10/ul.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wynik Pani morfologii jest prawidłowy. Co do badania ogólnego moczu - liczba stwierdzonych w teście paskowym leukocytów i erytrocytów jest niewielka. Aby dokładniej ocenić te parametry, należałoby wykonać mikroskopową analizę osadu moczu.

Reasumując - wyniki Pani badań nie budzą niepokoju.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.