Interpretacja EEG u 23-latki

prosze o interpretacje eeg: badanie wykonano w czuwaniu. Zapis w wiekszości słabo zróżnicowany przestrzennie. czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej składa się z fal alfa 10-12 HZ o amplitudzue do 30 uV, z bogatym narzutem czynności szybkiej beta 14-20 HZ O amplitudzie 120 uV. RZ słabo zaznaczona. Dziękuje za pomoc!

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Opis EEG z zasadzie bez patologii, możliwa czynność szybka polekowa? do interpretacji klinicznej,
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam