Interpretacja MR głowy u 31-latki

mr głowy: W obrębie mostu stwierdza się obecność bardzo drobnych pasmowatych struktur hipointensywnych w obrazach T1-zależnych, hiperintensywnych w T2-zależnych mogących odpowiadać przestrzeniom okołonaczyniowym, w rozpoznaniu różnicowym należy uwzględnić teleangiektazje naczyń włosowatych. Nie wielkie pogrubienie błony śluzowej zatok szczękowych z obecnością torbieli retencyjnej śr. do 1 cm lewej zatoki szczękowej. Przerośnięty migdał gardłowy. Zmiany dyskopatyczne kr. szyjnych. co to znaczy??

Drętwienia i mrowienia Kobieta, 29 lat
Interpretacja MR wymaga badania Pacjenta. Moge tylko zacytować opis,
Jakie ma Pani dolegliwości??
MRI głowy: W obrębie mostu stwierdza się obecność bardzo drobnych pasmowatych struktur hipointensywnych w obrazach T1-zależnych, hiperintensywnych w T2-zależnych mogących odpowiadać przestrzeniom okołonaczyniowym, w rozpoznaniu różnicowym należy uwzględnić teleangiektazje naczyń włosowatych. Nie wielkie pogrubienie błony śluzowej zatok szczękowych z obecnością torbieli retencyjnej śr. do 1 cm lewej zatoki szczękowej. Przerośnięty migdał gardłowy. Zmiany dyskopatyczne kręgów szyjnych