Interpretacja OB i morfologii krwi dziecka

witam! nie pokoja mnie wyniki coreczki ,prosze mi napisac czy mam sie czym martwic,ob-28 wbc-8,69 rbc-4,46 hgb -11,9 hct-31,5 mcv-70,6 mch-26,7 mchc-37,8 plt-339 rdw-cv-13,5 pdw-12,8 mov-11 p-lcv-33 pct-0,37 neut-2,10 lymph-5,79 prosze o szybka odpowiedz,dziekuje,pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi podwyższenie OB oraz wzrost odsetka limfocytów. Takie wyniki najczęściej są skutkiem infekcji o etiologii wirusowej. Proszę jednak pamiętać, że wszelkie wyniki badań powinno się interpretować w oparciu o stan pacjenta. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.