Interpretacja RDV-CV i MPV

Moja corka 7 lat ma szystkie badania w normie oprócz RDV-CV 16,7 gdzie norma (11,6. - 14,8 ) MPV 8,6 norma. ( 9,0. - 13,0) Co to oznacze wszystko inne w normie.prosze o odp .

WItam,

Te parametry sa oznaczane przez analizator, natomist nie wykorzystuje sie ich w praktyce klinicznej. Jezeli inne oznaczenia, w tym ppoziom leukocytow, hemoglobiny, plytek krwi sa w normie to nie ma pwoodu do niepokju.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga