Interpretacja rezonansu ud

Mam pytanie w sprawie mojego opisu MRI UD W obszarach tylnych- zarowno prawego jak i lewego uda -dostrzega sie obecnosc rozleglych po prawej stronie rozmiarow 32cm x 4cm po dlugosc x szerokosc po lewej 32,4x3,8 gladkokonturowanych torbielowato-podobnych hiperintensywnych zmian w obrazach T2 zal i PD zal i hipointensywnych w obrazach T1 zal z drobnymi naczyniami doprowadzajacymi ulegajacymi w dosc dlugim czasie- bardzo wolnemu wzmocnieniu kontrastowemu przedstawiajacymi sie w obrazach Tirm

Lek. Tomasz Budlewski

Nie napisał Pan podstawowej informacji - dlaczego wykonano badanie, jakie ma Pan objawy? - bez tych informacji nie jest mozliwa wiarygodna interpretacja badań. Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie.