Interpretacja wyników 2,5-letniej córki

witam, Bardzo prosze o interpretacje wyników badań krwi mojej 2,5 letniej córeczki. Martwi mnie wysoki poziom LYM, córka nie chorowała ostatnio, żadnego przeziebienia okaz zdrowia. WBC [tys/ul]- 6.7 RVC [mln/ul]- 4.09 HGB [g/dl] - 10.9 HCT [%] - 32.9 MCV [fl] - 80 MCH [pg]- 26.5 MCHC [g/dl] - 33.0 RDW [%] - 12.00 PLT [tys/ul] - 325 MPV [fl] -7.3 PCT[%] -0.2 PDW[%] -14.2 LYM[tys/ul] - 5.00 MID[tys/ul]- 0.30 GRA[tys/ul] -1.4 LYM%[%] - 75.6 MID%[%] - 5.9 GRA%[%] - 18.5

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiazujących w danym laboratorium nie mozna sie wypowiedzieć. Proponuje udać sie z dzieckiem do lekarza pediatry.