Interpretacja wyników badań krwi i moczu: leukocyty, monocyty, limfocyty

Witam . Mam 27 lat, jestem kobietą, ostatnio robiłam badania krwi oraz moczu, jednak zupełnie nie orientuję się w podanych mi wynikach. Proszę o interpretację moich badań i czy powinnam na coś szczególnie zwrócić uwagę. Z góry dziękuję.LEUKOCYTY 4,5 LIMFOCYTY 1,3 MONOCYTY 0,6 GRANULOCYTY 2,6 LIMFOCYTY% 28,5 MONOCYTY% 12,8 GRANULOCYTY% 58,7 MCH 26,9.. POZDR

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi i moczu interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁNE wyniki badań. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badań.