Interpretacja badania moczu u 20-latki

Witam , mam 20 lat i jestem dziewczyną , mam codzienne bóle brzucha i to dość silne ,oraz bóle pleców , robiłam wyniki krwi i moczu ,lecz dzisiaj byłam z nimi u lekarza i powiedziała bezczelnie ze nie wie co zrobić i co mi jest . Podam państwu moje wyniki , i jeśli można państwa prosić o poradę to poproszę:P badanie krwi: Leukocyty 4,7 tys Neutrofile 1,3 tys Limfocyty 2,8 tys Monocyty 0,4 Eozynocyty 0,1 tys Bazocyty 0,0 tys Erytrocyty 4,59 Hemoglobina 12,8 g Hematokryt 37,8 OB 15mm/1h

Moim zdaniem pani lekarz nie był bezczelny tylko uczciwy i szanuje takich specjalistów, którzy zamiast wciskać kit szczerze mówią, że nie wiedzą. Dużo pani noe podpowiem, bo też jestem uczciwy. Mogę napisać, że badania są w zasadzie ok choć jest przewaga ilościowa limfocytów nad granulocytami co może świadczyć o infekcji. Zalecałbym wykonanie USG brzucha i koniecznie badanie ginekologiczne.