Interpretacja wyników badań PDW w 1.8 tygodniu ciązy
Prosze ocie interpretacje wyników. Jestem w 18tc. PDW 12,6 norma 6,0-12,0 P-LCR 28,1 norma 6,0-24,0 %neutrocytow 71,9 norma 31,0-71,1 %limfocytow 17,9 norma 19,3-51,7 Wszystko inne w normie.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Podejrzewam że te niewielkie odstępstwa od normy są po prostu spowodowane ciąża, jeśli nie ma pani żadnych dolegliwości, nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam