Interpretacja wyników badania alergicznego 3-latka

Witam. Proszę o interpretacje wyników mojego 3letniego synka. Jest alergikiem ? Kontrola (-) Histamina 5x5 roztocze 1 D1 Pter(-) roztocze 2 D2 Far(-) sierści 1 kot 2x2 scierści 2 pies (-) trawy 2x2 trawy zboża (-) drzewa, chwasty, kwiaty, pleśń wszystko na -

Lek. Tomasz Budlewski

Podane dodatnie wyniki konieczne jest powtórzenie badań. Jest to wynik dodatni, który aby móc coś więcej powiedzieć powinien być większy od histaminy. Proszę udać się do alergologa.