Interpretacja wyników badania krwi oraz silne zmęczenie i częste bóle głowy

Prosiłbym o interpretacje wyników badania krwi: HCT 44,8 RBC 5,24 HGB 15.8 WBC 6,5 MCV 85,5 MCHC 35,3 MCH 30,2 RDW-SD 36,3 PLT 158 MPV 13,7 PDW 18,2 P-LCR 54,9 Rozmaz manualny: Podzielone: 50% Kwasochłonne 6% Limfocyty: 38% Monocyty: 6% Odczuwam silne zmęczenie, mam częste bóle głowy oraz od miesiąca boli mnie gardło bez widocznego zapalenia i mam powiększony węzeł chłonny po prawej stronie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki sa prawidłowe. Zalecam jednak wizyte u lekarza zlecającego badania. Pozdrawiam