Interpretacja wyników biopsji szpiku u 70-latka

opis mikroskopowy szpik bogato komórkowy o komórkowości 100% z obrazem post-polycytemic myelofibrosis (Post-PV MF). Włóknienie ogniskowo +3, blasty CD34+ pojedyncze. LPX3 opis makroskopowy oligobioptat o długości 1,9 bardzo proszę o przetłumaczenie tego wyniku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wymaga konsultacji hematologa. Specjalista dokona interpretacji w oparciu o obraz kliniczny oraz wyniki innych badań dodatkowych.