Interpretacja wyników gastroskopii 19-latka

proszę o interpretacje wyników gastroskopii. Wynik : Przełyk , wpust endoskopowy, bez zmian . Jeziorko śluzowe średni obfite szare. Błona śluzowa dna i trzonu różowa , w okolicy odźwiernika przekrwiona. Odźwiernik ziejący . Opuszka dwunastnicy kształtna, zmieniona zapalnie . rozpoznanie gastrobulbitis.Test urazowy ujemny

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. wynik wskazuje na zapalenie błony śluzowej żołądka i opuszkami dwunastnicy.