Interpretacja wyników gastroskopii u 39-latki

Proszę o interpretację wyników gastroskopii(GOSIA.39lat) przełyk w odcinku dystalnym mleczny.Linia "Z" o równym rysunku,ok2cm.nad górną granicą fałdów żołądkowych.Żołądek poddaje się insuflacji powietrza. jeziorko śluzoe podbarwione żółcią.błona śluzowa żołądka w okolicy antrium przekrwiona.test ureazowy dodatni.Odźwiernik zniekształcony, swobodnie przepuszcza aparat.Opuszka zniekształcona,błona śluzowa przekrwiona.W inwersji,dno i część podwpustowa bz. endoskopowe cech przepukliny wślizgowej.

Witam serdecznie. Opis badania gastroskopowego wskazuje na stan zapalny błony śluzowej z cechami rozluźnienia mięśniówki gładkiej. Dodatkowo prawdopodobnym czynnikiem sprawczym jest infekcja Helicobacter pyroli. Warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego by zaordynował on eradykację bakterii oraz lek zmniejszający wydzielania kwasów żołądkowych.