Interpretacja wyników gastroskopii u 76-latki

witam. mam pytanie.Dostałam wyniki gastroskopii czy mógłby pan mi powiedzieć czy to coś poważnego: Rozpoznanie kliniczne dyspepsja. Fragmenty błony śluzowej odźwiernika z przewlekłym ( ) nieaktywnym naciekiem zapalnym z cechami metaplazji jelitowej ( ) i zaniku ogniskowo ( )

Lek. Tomasz Budlewski

A w nawiasach nie było określonego stopnia? jest to cały wynik badania? Tak przedstawiony wynik nie wiele mówi. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.