Interpretacja wyników morfologii 6-latki

Witam, proszę o interpretację wyników badań morfologii mojej córki (6 lat): leukocyty 3,5 tys/μl, neutrofile 1,08 tys/μl, eozynofile 0,08 tys/μl, limfocyty 59,0 tys/μl, pozostałe wyniki są w normie. Córka w styczniu chorowała na ospę, poza tym trzy tygodnie temu przechodziła lekką infekcję wirusową. Od dłuższego czasu ma słaby apetyt i podkrążone oczy, zauważyłam również, że mocno się poci w nocy. Nasz pediatra twierdzi, że wyniki są ok, ja jednak boję się, że to może być coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

bez poznania wszystkich wyników i norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć.