Interpretacja wyników morfologii u 27-latka

Witam oto wyniki hematologia morfologia. Podaje jednostki gdzie bylo icb wiecej lub mnien. Prosze o odp czy jest jakas obawa. WBC 12,8 LYM % 13,1% MID % 10,6 % MID 1,1 GRA 10.2

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można ocenić wyniku badania bez korelacji z danymi klinicznymi. Mogę jedynie zasugerować, że podane wartości mogą wskazywać na trwającą aktualnie infekcję.