Interpretacja wyników MR kręgosłupa szyjnych

Witam proszę o interpretacje wyników MR kręgów szyjnych. Dehydratacja krążków międzykręgowych od poziomu C2/C3 do poziomu C6/C7. Na poziomie C2/C3,C3/C4,C4/C5 pośrodkowe wypukliny wielkości 2mm,nie powodujące zwężenia otworów międzykręgowych,wymiary AP kanału kręgowego 12mm.Zmiany zwyrodnieniowe w stawach unkowertebralnych na poziomie C5/C6,C6/C7 modelujące przestrzeń płynową zardzeniową.Prawidłowy obraz rdzenia kręgowego w odcinku objętym badaniem. Bóle głowy,zawroty,drętwienie rąk,sztywny kark

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Konieczna konsultacja neurologiczna lub neurochirurgiczna.
Zobrazowana zmiana może dawać dolegliwości opisane przez Pana.

Pozdrawiam.