Interpretacja wyniku badań hormonalnych

Witam, dzisiaj odebrałam wyniki badań laboratoryjnych i bardzo proszę o ich interpretację (mam z tym mały problem bo nie znalazłam nigdzie instrukcji na stronie): TSH- 1,175; Prolaktyna - 173,92 , Progesteron 21,02 nmol/l
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom TSH jest prawidłowy. Poziom prolaktyny jest znacznie podwyższony. Nie można zinterpretować wyniku progesteronu, gdyż nie podała Pani w jakiej fazie cyklu zostało wykonane badanie. W celu pełnej interpretacji wyników proszę udać się do lekarza prowadzącego.