Interpretacja wyniku badania gastroskopii

Witam.Bardzo proszę o interpretacje wyniku gastroskopicznego mojego teścia: W przełyku drobne plamiste białe zmiany(grzybicze).Wpust na wprost i w inwersji szczelny.Linia Z regularna na górnej granicy fałdów żołądka.Żołądek podatny na rozdymanie o sprawnej motoryce.Jeziorko śluzowe obfite,mętne.Duża ilość pienistej treści na ścianach żołądka.Błona śluzowa sklepiona ,trzonu prawidłowa,w antrum zaczerwieniona,obrzęknięta-pobrano wycinek w kierunku H.pylori.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie infekcji grzybiczej w obrębie przełyku oraz stan zapalny błony śluzowej żołądka. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.