Interpretacja wyniku badania histopatologicznego i brodawka łojotokowa policzka

prosze o interpretacje badania histopatologicznego. Rozpoznanie kliniczneto brodawka łojotokowa policzka prawego. opis makroskopowy: wrzecionowaty fragment skóry wym. 1,1*0,8*0,7 cm na powierzchni brązowa plama wym 0,7*0,5 cm, oddalona od najblizszei-bocznej linii odciecia o 0,1 cm. Rozpoznanie histopatologiczne: Naevus melanocyticus compositus praecipue dermalis cutis. Excisio completa. z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam Małgorzata 21 lat

"Znamię złożone, głównie skórne. Wycięcie całkowite." To znaczy, że było to znamię łagodne i że zostało usunięte w całości. Można spać spokojnie.