Interpretacja wyniku badania histopatologicznego po operacji piersi

Mam 35 lat. Jestem po oszczędzającej operacji piersi z procedurą węzła wartowniczego. W badaniu histopatologicznym nie stwierdzono przerzutów do węzła. Otrzymałam wynik badania histopatologicznego, proszę o interpretację: Carcinoma ductale invasium G3 mammae. pT1c Guz śr. 1,2 cm o utkaniu nisko dojrzałego raka przewodowego inwazyjnego z komponentem raka zrazikowego inwazyjnego. W podścielisku guza intensywna desmoplazja. ER - silny i umiarkowany odczyn jądrowy w 90 % komórek raka. PGR- silny odczyn niemal w 100 % komórek. HER 3 + Ki-67 w ok 40 %

Witam!
Odnośnie wyniku hist-pat: Rak przewodowy inwazyjny z komponentą raka zrazikowego inwazyjnego. Duża desmoplazja w podścielisku sugeruje duży rozplem tkanki łącznej co przekłada się na konsystencję i ograniczenie guza. Stopień złośliwości histopatologicznej wynosi G3 (wysoka złośliwość). Wielkość guza kształtuje cechę T jako pT1c czyli guz o wielkości pomiędzy 1 a 2 cm. Obecność nadekspresji receptorów estrogenowych i progesteronowych oraz parametr HER 3+ stwarza możliwość zastosowania terapii hormonalnej oraz immunoterapii w oparciu o przeciwciała monoklonalne. Obecność antygenu proliferacyjnego w 40% komórek klasyfikuje tego raka jak średnio złośliwego, Ki 67 jest parametrem również uwzględnianym w wyborem programu leczenia. Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym - onkologiem. W oparciu o stopień zaawansowania klinicznego (staging) i stopień histopatologicznej złośliwości (grading) zostanie dobrany odpowiedni program leczenia. Z uwagi na młody wiek warto wykonać badania genetyczne w kierunku genu BRCA. Pozdrawiam serdecznie!