Interpretacja wyniku badania PET klatki piersiowej

Co znaczy w opisie badania PET zdanie: w badaniu klatki piersiowej uwidoczniły się guzki segm. 6 płuca lewego i 4 i 6 płuca prawego-o SUV Max do 1,0 o dł. 5mm. W badaniu nie stwierdza się typowych zmian o rozrostowym charakterze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W badaniu stwierdzono występowanie zmian o charakterze łagodnym w obydwu płucach. W celu pełnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.