Interpretacja wyniku badania prenatalnego w 14 tygodniu ciąży

Witam, mam 30 lat, badanie prenatalne wykonałam w 14 tyg i 4 dniu ciąży. Wynik HCG wolna podjednostka beta 34,20 ng/ml; natomiast PAAP-An 7,42 mIU/ml; usg miałam robione w 12 tyg. i 4 dniu ciązy: CRL 61,9, przezierność karku 1,88. Czy powinnam się martwić? Proszę o pomoc w interperetacji. Z góry dziękuję za odpowiedź. Agata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Długość ciemieniowo-siedzeniowa jest nieznacznie obniżona w stosunku do normy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę.