Interpretacja wyniku badania USG piersi u 27-latki

Witam, proszę o interpretację mojego wyniku USG piersi. Pani doktor nie była chętna do konwersacji... Sutki o budowie gruczołowo-tłuszczowej z przewagą tkanki gruczołowej. W sutku lewym na godzinie 2 przy otoczce brodawki ognisko hipoechogeniczne, niejednorodne o gładkim zarysie 6x3mm. Kontrola za 3-4 miesiące. Co to może być? Co dalej? Co powinnam z tym zrobić?

Witam serdecznie,

Ciężko powiedzieć co zobrazowana zmiana może oznaczać po samym obrazie ultrasonograficznym. Lekarz zlecający badanie powinien skonfrontować wynik USG z obrazem klinicznym. Dlatego proszę udać się do lekarza prowadzącego/zlecającego badanie w celu konsultacji lub jeśli ginekolog prowadzący wykonywał badanie, to zastosować się do jego zaleceń.

Pozdrawiam.