Interpretacja wyniku badania usg w 11 dniu cyklu
Wykonałam badanie usg w 11 dniu cyklu. Proszę o interpretację: Trzon macicy w przodozgięciu, o gładkich obrysach i prawidłowej echostrukturze o wymiarach 44x35 mm. Jama macicy szczelinowata. Endometrium grubości 6,3. Jajnik prawy o wymiarach 26x21 mm z pęcherzykiem 15x12 mm. Jajnik lewy wymiar 26x21 mm z pęcherzykiem 12x7mm. Echostruktura jajników prawidłowa. Zatoka Douglasa wolna. Czy jest szansa, że będę miała owulację?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Istnieje szansa wystąpienia owulacji.