Interpretacja wyniku biochemii, immunochemii i morfologii krwi

Witam. Odebrałem dziś wyniki badań proszę o interpretację: BIOCHEMIA: Aspat: 25 Alat: 68 Glukoza w osoczu: 105,2 IMMUNOCHEMIA: tsh: 5,580 MORFOLOGIA: HCT:47,5 RBC: 5,73 HGB: 16,5 WBC: 7,8 MCV: 82,4 MCHC: 35,0 MCH: 28,8 PLT: 243 Martwi mnie wysoki poziom Alatu, TSH, HCT, RBC, HGB. Co może być przyczyną? Jestem 31-letnim z pozoru zdrowym człowiekiem i nie piję alkoholu wogóle.

Witam! Wszystkie wymienione odchylenia w badaniach mogą wiązać się z zaburzeniami funkcji tarczycy. Pełne odzwierciedlenie jej funkcji daje jedynie badanie poziomu - fT3 oraz fT4.