Interpretacja wyniku biopsji mammotomicznej

witam miałam robioną biopsje mammotomiczna i taki mam wynik infiltratio inflammatoria chronica et fibrosis focalis mammae prosze o odczytanie tego wyniku bo lekarz nic konkretnego mi nie powiedział pozdrawiam

Nie powinna Pani wyjść z gabinetu lekarza dopóki nie usłyszała pani tego , czego Pani oczekiwała!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wynik brzmi: Przewlekły naciek zapalny i ogniskowe zwłóknienie piersi. Nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu!!! zż