Interpretacja wyniku CT wątroby i badania krwi

Witam prosze o zinterpretowanie wyniku CT Sledziona powiekszona 132x58mm z rozsianymi ,hipodensyjnymi zmianami ogniskowymi wym do ok 8mm,niewidocznymi w fazie przed podaniem środka kontrastowego- prp nacieki w przebiegu choroby układowej . Wątroba nieco powiększona bez zmian ogniskowych. Czy mam martwić wynikami? ogólnie czuję sie dobrze i badanie krwi stwierdzające anemie czy może to jest na tym podłożu?Morfologia: MCY 70,7 norma81 MCH 21,9 n-27,MCHC 30,9 n-32,6,RDW-SD 51,2nor-46,3 RDW-CV 22,3

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Z pewnością należy wyjaśnić obecny stan. Mamy do czynienia min z anemią.