Interpretacja wyniku EEG a drgawki i przykurcze kończyn
Drgawki prawej ręki i nogi, przykurcze konczyn. EEG:Badanie w czuwaniu.we wszystkich odprowadzeniach zapisują sie fale szybkie niskonapieciowe.Hv-w lewej okolicy skroniowej zapisują sie fale wolne 5c/s i amp do 50mikrovolt. MR:w istocie białej podkorowej lewej wyspy pojedyncze drobne ogniska podwyższonego sygnału w czasach T2 zależnych i w sekwencji Frair.zmiany podejrzane o naczyniowy charakter. Prosze o diagnoze.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani
Nie mogę stawiać diagnozy ani leczyć w internecie
Drgania ? drgawki? prawostronne, czy także niedowład prawostronny?
MRI głowy: Są zmiany naczyniowe w lewej połkuli mózgu w badaniu MRI
i zmiany patologiczne w EEG , też lewostronne.
Koniecznie leczenie u NEUROLOGA!
Pozdrawiam