Interpretacja wyniku łyżeczkowania macicy i polipowate fragmenty endocervix

Witam.Mialam zabieg łóżeczkowania macicy podejrzenie polipendonetrialny.Proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego-Polipowate fragmenty endocervix i endometrium o cechach zahamowanej proliferacji,fragmenty tkanki myofibromatycznej,obfite skupienia śluzu,drobne strzępki nabłonka powierzchownego endocervix.Dziekuje

Ogólnie wynik nie jest niepokojący. Natomiast interpretację powinien dokonać lekarz prowadzący (najlepiej ten, który wykonał zabieg), ponieważ za mało podała Pani danych z wywiadu. Pozdrawiam