Interpretacja wyniku moczu 27-latki

witam prosze o pomoc w odczytaniu wyniku moczu. barwa-żółta,odczyn-5.5,cieżar właś.-1.025,BIałko-neg,cukier-neg, urobilinogen-norm 0.1mg/dl, bilirubina-neg,nitrite-neg,leukocyty-neg,erytocyty-neg, ketony-neg. OSAD leukocyty1-3wpw. bakterie liczne, śluzpasma liczne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Liczne bakterie w moczu oraz liczne pasma śluzu mogą wskazywać na wstępowanie infekcji układu moczowo-płciowego. W celu ustalenia rozpoznania konieczna będzie wizyta u lekarza. W razie potrzeby zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.