Interpretacja wyniku moczu u 63-latki
Proszę o interpretacje wyniku moczu; barwa Zółty Ciężar właściwy1,010 ph,6 glukoza norma ketony-neg. urobilinogen-norma bilirubina-neg białko-neg azotyny-neg erytrocyty-neg leukocyty-neg Nabłonki płaskie-liczne leukocyty3-5 erytrocyty wyługowane0-1 statnie usg nerek-nerki położone prawidłowo.bez cech zastoju z zespołami drobnych odbić.Czy te drobne złogi mogą powodować stany zapalne nerek.Rok temu miałam stan zapalny.

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Te złogi nie miały wpływu na zapalenie.
Pozdrawiam.