Bolesność pleców a wyniki badania moczu i krwi

O czym świadczą takie wyniki moczu: barwa żółta, przejrzystość -przejrzysty. glukoza norm. bilirubina neg. Ketony neg. pH 5, Ciężar właściwy 1,031 (H), Białko neg, Urobilinogen norm. Leukocyty neg, Erytrocyty neg, Azotyn neg. Osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne. Leukocyty 3-5; Kryształki szczawianu wapnia d liczne. Oraz wyniki krwi Glukoza 87,50. TSH 3,610. Monocyty 13,2 (H) W tym ból pleców coraz bardziej nasilający i ospałość, zmeczenie

Badania w normie poza kryształami, co wskazuje na możliwośc kamicy moczowej. TSH jest generalnie w normie, ale dla Pani wieku za wysokie - nalezy dalej badac tarczycę.