Interpretacja wyniku TSH i przeciwciał TG i TPO

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak mam zinterpretować wyniki TSH 13,24; FT3 4,61; FT4 11,25 oraz przeciwciała TG 829,94 i TPO 311,71. Bardzo proszę o odpowiedź.

Proszę pamiętać, że przy Hashimoto odpowiednia dieta jest niezwykle istotna! Może nie jest łatwa, ale za to możliwa do zrealizowania. Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl