Niedoczynność tarczycy a wynik badania przeciwciał Anty-TPO

Witam, zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy oraz chorobę Hashimoto. Bardzo martwią mnie przeciwciała ATPO których mam ponad 1300, proszę mi powiedzieć czy w miarę leczenia Euthyroxem N którego zażywam od miesiąca ilość przeciwciał ulegnie zmniejszeniu lub znikną całkiem? Boję się że te przeciwciała utrudnią mi zajście w ciążę . Czy obecność przeciwciał może wywołać poronienie?

Najważniejszy dobry ginekolog-endokrynolog oraz doprowadzenie TSH do poziomów bezpiecznych dla płodności oraz w ciąży dla dziecka. Powodzenia
Trzymam kciuki :)