Interpretacja wyniku USG jajników i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Dzień dobry, Poproszę o pomoc w interpretacji wyniku usg: Prawy jajnik o wym. 17x15mm, lewy 17x11 mm - oba o budowie drobnopęcherzykowej. Martwi mnie wielkość i struktura obu jajników. W przeszłości miałam torbiel o wielkości 4,5 mm w lewym jajniku. Od 6ciu lat stosuję antykoncepcję. Czy powinnam wdrożyć dalszą diagnostykę? Czy mogę mieć problemy z zajściem w ciążę? Pozdrawiam

Taki obraz w budowie i wielkości jajników nie budzi niepokoju, więc nie ma powodu do wdrażania dodatkowej diagnostyki.