Interpretacja wyniku USG tarczycy

Witam! Mam 39 lat. Chciałam prosić o interpretację wyniku USG tarczycy? Jestem po jednej biopsji, czeka mnie jeszcze jedna i bardzo boję się wyniku. Prawy płat o mieszanym echu i o wym. 35x25x15. Widoczna struktura hyperechogeniczna z obwódką halo o wym. 12x6 mm do BAC. Ukrwienie płata w usg Doppler bez cech patologicznego ukrwienia (0,5 naczynia/cm2). Węzły chłonne wzdłuż dużych naczyń szyjnych niewidoczne. Płat lewy o mieszanym echu i wym 35x25x15mm. Widoczne dwie struktury hypoechogeniczne wym. 5x mm do BAC. Ukrwienie płata w usg Doppler bez cech patologicznego ukrwienia (0,5 naczynia/cm2). Węzły chłonne wzdłuż dużych naczyń szyjnych niewidoczne. Lekarz zlecił też wykonanie TSH oraz ft 4 (nie wiem dlaczego nie ft3). TSH - 0,650 (0,350-4,940), FT4 - 1,38 (0,70 - 1,48). Mam objawy niedoczynności...przybieranie na wadze, stałe uczucie zimna, zmęczenie, bezsenność. A lekarz ledwo spojrzał na wynik i stwierdził, że niedoczynności nie ma. Czy te guzki wyglądają na niebezpieczne? Verona

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Witam! Opisane zmiany wymagają badania morfologicznego w celu sprawdzenia ich struktury, która różni się od prawidłowego miąższu tarczycy. Uspokajającym jest fakt niestwierdzania wzmożonego ukrwienia ani powiększenia węzłów chłonnych, które mogą mieć miejsce w stanach zapalnych i procesach nowotworowych. Jeśli chodzi o badania hormonalne, świadczą one o prawidłowej funkcji endokrynnej gruczołu. Pełna diagnoza - po zbadaniu materiału pobranego podczas biopsji. Pozdrawiam!