Interpretacja wyniku USG tarczycy: struktury torbielowate
Wynik usg tarczyc:plt lewy 16x19x43mm w jego centralnej cz.struktur torbielowata-wielokomorowa z litym przysciennym obszarem wym13x16x19 oraz 2 hpoechogeniczne struktury sr.ok.2.mm plat prawy ;21x18x45 w jego obrebie obwodowo 3 struktury o echu niejednorodnymobnizonym i sr;5mm -cien;4mm

MĘŻCZYZNA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam,
wykryte w badaniu USG zmiany wymagają dalszej diagnostyki - powinna zostać wykonana biopsja i pobrany ze zmian materiał powinien zostać przebadany histopatologicznie pod kątem nowotworowym.