Interpretacja badania RTG a odrętwienie bioder
Witam mam 35 lat prosze o pomoc rtg. "W obrebie szyjki kosci udowej lewej torbielowate rozrzedzenie struktury kostnej sr.14mm-torbiel kostna. Drobne rozrzedzenie kostne rowniez w obrebie szyjki kosci udowej prawej o sr.5mm. zmiany zwyrodnieniowe w obrebie spojenia lonowego.Bol jest nie do zniesienia w nocy,gdy czuje odretwienie bioder. Prosze o interpretacje dodam, ze w styczniu tego roku miala operowana przepukline kregoslupa L5-S1

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, wynik wskazuje na obecność torbieli kostnych i jeżeli one powodują ucisk na struktury nerwowe to moga być źródłem takich dolegliwości. Zalecam wizytę także u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam