Interpretacje badania glukozy i insuliny po podaniu glukozy

Witam, bardzo proszę o interpretacje wyników badań glukozy i insuliny po podaniu 75 g glukozy: Glukoza: na czczo: 81 mg/dl (norma: 60-99), Po 1 h: 99 mg/dl, Po 2h: 71 mg/dl. A Insulina: Na czczo: 7,4 mU/l (2,6-24,9) Po 1 h: 49,7 mU/l a Po 2 h: 37,6 mU/l. Badanie wykonane ze względu na ciągły głód pomimo b.zdrowej diety, podejrzenie hipoglikemii i PCOS.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki mogą wskazywać na insulinooporność, sugeruję wizytę u diabetologa.
Pozdrawiam