Interpretacje wyników w kierunku różyczki

Witam Proszę I interpretacje wyników na wirus różyczki obecnie jestem w 8 tyg ciąży przeciwciała IgG 46, 70 wynik ujemny 0, 0-4, 9 wynik watpliwy 5, 0-9, 9 wynik dodatni >=10 Przeciwciala w kl. IgM 0.80 wynik ujemny <1, 20 wynik watpliwy 1, 20-1, 50 wynik dodatni 1, 60 i powyżej. Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik wskazuje, że przechodziła Pani albo była szczepiona przeciwko różyczce, nie ma świeżego zakażenia.
Pozdrawiam