Interpretacje wyniku gazometrii włośniczkowej

Witam. Prosiłabym o interpretacje wyniku gazometri włośniczkowej. Dodam tylko , ze podczas wysiłku szybko się męcze oraz odczuwam ,,palenie" w klatce piersiowej . Oto wyniki: pH: 7.436 pCO2: 26.2 pO2: 55.9 Ca2: 1.02 Glu: 110 Lac: 2.2 Base: -5.0 HCO3: 17.4 Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie z całością wyników. z opisu wynika iż konieczna jest dalsza diagnostyka . proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.