Jak bezpiecznie mogłabym zajść w ciążę?

witam jestem młodą dziewczyną mam 24 lata i bardzo chciałabym mieć dziecko ze swoim partnerem próbujemy i nic chciałabym się spytać jak bezpiecznie mogłabym zajść w ciążę pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Na wizycie zostanie wszystko wytłumaczone. Jako jedną z pierwszych metod stosuje się nauczenie określania dni płodnych i bezpłodnych. Stosunek jest zalecany bardziej w dniach płodnych, najlepiej najbliżej dnia owulacji. Są również dostępne a aptekach testy określające owulacje.