Jak często trzeba stosować Fraxiparine?

Witam czy mogę od ponad miesiąca przyjmować zastrzyki fraxiparine około 70 zastrzyków najpierw było 1 co 24 godziny teraz co 12 godzin czy nie jest ich za dużo mam duże wątpliwości a noga nie przestaje po nich boleć bóli tak jak na początku z góry dziękuję za odpowiedź

Nie napisał Pan z jakiego powodu zalecono stosowanie wymienionego leku, trudno więc określić optymalną strategię dawkowania. Jeżeli objawy, z którymi zgłosił się Pan do poradni nie ustępują, mimo długotrwałego leczenia, musi Pan skontaktować się z lekarzem.