Jak dbać o higienę miejsca po zabiegu stulejki?

Witam. Trzy dni miałem przeprowadzony zabieg usunięcia stulejki poprzez obrzezanie. Dostałem wtedy parę wskazówek co dalej, niemniej jednak to mi nie wystarcza - na ten moment wiem tyle, że po 3 dniach zmieniłem opatrunek (pewnie źle gdyż sam robie to pierwszy raz i nie jest tak jakbym tego chciał). Chciałbym się dowiedzieć konkretnie jak ma wyglądać dbanie o higiene tego miejsca, jak myć, jak najlepiej zadziałać z tym opatrunkiem żeby to miało ręce i nogi. Liczę na pomoc, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ciężko jest to wytłumaczyć noe pokazując nie rysując itp proponuje udac się do lekarza wykonującego zabieg